Naša škola je školou vidieckeho typu, v ktorej snažení je zakotvený princíp budovania hrdosti na obec, v ktorej žijeme, na jej kultúru a prírodu a najmä pestovanie úcty k minulým pokoleniam, ktoré nám zanechali naše dedičstvo.

Jesenná výzdoba

Jesenná výzdoba Leto si už zbalilo kufre a odišlo do teplých krajín. Namiesto neho k nám zavítala jeseň. P. uč. Hajdóková s p. uč. A. Fejkovou priniesli jeseň aj do školy. Žiaci tiež nezaháľali; prispeli obrovskou tekvicou (L. Štefaničová), pánom Tekvičiakom (M. Pavelka) a tekvicovou čarodejnicou (A. Raničová). V priebehu nasledujúcich dní môžu deti doma ozdobovať tekvice a priniesť ich na výstavku do školy. Spolu tak vytvoríme krásnu školskú tekvicovú záhradu, ktorú si môžete pozrieť v tejto "galérií":http://skola.zaluzice.sk/index.php?galeria=6-jesenna-vyzdoba.

Dátum pridania01.10.2010 14:43
AutorMgr. Anna Fejková
KategóriePráce žiakov
Nálepkyjeseň, tekvice, žiaci
Komentované0x
Prečítané5463x
Hodnotenie článku100% (1x)

Podobné články

Súbežné články

Opiner Friends Digg del.icio.us Live Google Technorati Spurl Vybrali.sme.sk Mojelinky.sk Vytlačiť túto stránku Odoslať emailom

Zatiaľ neboli pridané žiadné príspevky!

Vyjadri sa aj ty!

Polia s hviezdičkou sú povinné pre pridanie príspevku.

Vaše meno*

Váš email